Dezirée R, 23
Dezirée R skulle inte stå ut med en kille som flåsade henne i öronen eller som gillade att jämt snyta sig. Om hon bjuder på mat blir det antagligen hennes favoriträtt lasagne.
Namn: Dezirée R
Ålder: 23 år
Bor: Stockholm
Yrke: Skådespelare
Familj: Mamma, pappa, tre systrar
Berätta lite om din familj och din bakgrund: Jag är både yngst och äldre i syskonskaran. Men är mest som en lillasyster, jag har alltid bott inne i stan och har bott många år i Sandviken och Uppsala. Föddes i Gävle och älskar mina systrar och mamma otroligt mycket!
Beskriv dig själv med tre ord: Positiv, envis, charmig
Vilka är dina egna bästa egenskaper? Är alltid öppen för nya saker. Har bra fantasi men ändå en läkande person.
Vilka är dina sämsta egenskaper? OTÅLIG. gaah, slarvig, lat.
Hurdan relation har du till din familj? Min mamma och jag är bästisar. Mina systrar, Victoria, Nathalie och Marie betyder mycket för mig.
Varför vill du dejta en mammas pojke?
Därför att dom oftast är väldigt bra på att ha och göra med tjejer. :)
Vad letar du efter hos en pojkvän? Han ska ha tatueringar, lite badboy stil men jätte gullig och omtänksam, ha humor, kunna skratta vara positiv o stötta mej till 100 %.
Vad skulle du inte stå ut med hos en pojkvän?
Om han smaskade konstant, flåsar mig i öronen eller gillar att snyta sig jäääämt. eller spar skägg... Eller att han är ohygienisk.
Vad skulle du inte stå ut med hos en svärmamma?
Om hon var en bitch, sa elaka saker om min kille eller om hon LA SIG i mitt liv.
Vad är viktigt i ett förhållande?
Kunna prata, sex, respekt.
Hur tycker du att första dejten ska vara?
Romantisk, typ lite spontan ... Jag gillar inte dejter överhuvetaget, det är mest bara pinsamt.
Om du bjuder på middag, vad kan man förvänta sig för mat? Vad du vill. Lasagne är väl min favorit.
Drömman?
Blond, snygg, sexig och snäll.
Har du någon dold talang?
Spelar tennis.. :)
Har du någon last?
Niktoin.
Favoritfilm?
Girl interrupted, Hannibal, Thursday.
Favoritmusik?
Britney, trance, the voice of hiphop&rnb.
Vad har du för förväntningar på programmet?
Att jag skall hitta några nya vänner och helst min drömman.
























































