Inredningen i Studion Efter tio med Malou von Sivers!


-Soffor, puffar, mattor, soffbord och glaslyktor - Jakobsdals textil www.jakobsdalstextil.se


-Fotöljer, träbord - Day Home - www.day-home.dk


-Vit stor ansiktsvas m röda läppar, doftljus guld, tulpanljusstakar - Abhika - www.abhika.it


-Diverse accessoarer i keramik - såsom vita ansiktsvaser, taggvas, lila vas, ansiktsljus, mässingsskålar - Jonathan Adler - www.jonathanadler.com


-Sammetskuddar till soffan - Lovely Linen - www.lovelylinen.se


-Beige stor canvas tavla - Anette Floss - anettefloss.com


-Blå stor tavla/rosa byst tavla - Maria Tolstoy Sinclair - www.tolstoysinclair.se


-Sollampa, lampfötter, bordslampa/golvlampa svart, glastaklampor - Konsthantverk - www.konsthantverk.com


-Muggar till bordet - Pip Studio - www.pipstudio.com


-Lampskärmar med fransar - House of Hackney - www.houseofhackney.com

Julartiklar: 

Ljusstakar –Konsthantverk

Porslinsfigurer – Cult Design