Läs om Jill Johnson: www.tv4.se/så-mycket-bättre/artiklar/det-här-är-jill-johnson-i-så-mycket-bättre

Läs mer om Danny Saucedo www.tv4.se/så-mycket-bättre/artiklar/det-här-är-danny-saucedo-i-så-mycket-bättre

Läs om Lisa Ekdahl: www.tv4.se/så-mycket-bättre/artiklar/det-här-är-lisa-ekdahl-i-så-mycket-bättre

Läs om Magnus Carlson: www.tv4.se/så-mycket-bättre/artiklar/det-här-är-magnus-carlson-i-så-mycket-bättre

Läs om Little Jinder: www.tv4.se/så-mycket-bättre/artiklar/det-här-är-little-jinder-i-så-mycket-bättre

Läs om Tommy Nilsson: www.tv4.se/så-mycket-bättre/artiklar/det-här-är-tommy-nilsson-i-så-mycket-bättre